Süper Bakıcı: Şiddetle tavsiye edilen bebek bakıcılarını keşfedin

Süper Bakıcı

En çok beğenilen bebek bakıcılarını keşfedin

Babysits Süper Bakıcı programı, topluluğun en yüksek puanlı ve en aktif bakıcılarını kutlar.

Nasıl Süper Bakıcı olunur? / Neden bir süper bakıcı tutmalıyım?

Süper Bakıcılar, Babysits topluluğu içinde mükemmel hizmet sağlayarak kendilerini kanıtlamışlardır. Bu nedenle, onları arama sıralamalarında yukarılara çıkararak ve Süper Bakıcı rozeti vererek ödüllendiriyoruz! Bu sayede, bu bakıcılar öne çıkar ve aileler onları arama sonuçlarında veya Süper Bakıcı filtresiyle kolayca bulabilir. Biz de bu şekilde onlara teşekkür etmiş ve minnettarlığımızı göstermiş oluyoruz.

Süper Bakıcı olmak için kriterler:

4.5+ ortalama puan

Süper Bakıcılar, Babysits ailelerinin değerlendirmelerine göre 4,5 veya daha yüksek bir ortalama puana sahiptir. Yani aileler, Süper Bakıcılardan çok memnun kalmıştır.

%90 Yanıt oranı

Sıcak kanlı Süper Bakıcılar, ailelerden gelen mesajların %90'ından fazlasına yanıt verir. Aileler de, mesajlarına alacakları yanıtı gönül rahatlığıyla beklerler.

Cevap Süresi

Süper bakıcılar aktif üyelerdir ve yeni mesajların %90'ına 24 saat içinde cevap verirler. Bu şekilde ebeveynler bu süper bakıcılardan hızlı cevap bekleyebilirler.

Resmi Kimlik

Süper Bakıcılar başarıyla resmi kimliklerini doğrulamıştır.

Gereklilikler

Ailelerin güvenilir ve deneyimli bir bakıcı tutma konusunda kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için, Süper Bakıcılardan Süper Bakıcı düzeyinde bakım standartlarını korumaları beklenir:

  • Ortalama 4,5 veya daha yüksek puan
  • Mesajların %90'ından fazlasını cevaplama
  • 24 saat içinde cevap verme
  • Babysits platformunda aktif olmak

Süper Bakıcıların, yukarıdaki gereklilikleri karşılayıp karşılamadığını her ay kontrol ediyoruz. Karşılıyorlarsa, Süper Bakıcı statüleri devam ediyor.

Topluluktaki Süper Bakıcıları keşfedin